Matrix Dragon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Matrix Dragon

ORDINUL DRAGONULUI
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 MANCAREA PREFERATA

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 9:04 pm

Cam ce preferinte aveti in mancaruri si cat de sanatoase sunt ele?
Mie de exemplu imi plac foarte mult mancarurile sarate, picante, foarte bine condimentate...dulciurile doar foarte rar...Si cel mai mult ador fructele si legumele...dar nu ma dispensez de carne...Twisted Evil

MANCAREA PREFERATA 116-fructe
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeLun Mar 31, 2008 12:33 am

pai ce mananci tu anatas nu-i prea sanator in afara de fructe rabbit

mie imi place ciocolata si tot ce tine de prajituri diplomat Smile eu sunt cu dulciurile,macarea mai rarut ca-i mai dragut cheers
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeMar Apr 08, 2008 9:12 pm

macar eu nu mananc dulciuri! Razz
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 11:18 pm

pai nu am zis eu ca mananc sanatos... defapt nu prea mananc Shocked tongue
Sus In jos
FausT




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 06/05/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 11:54 pm

sanatos...ot sa zic ca inainte altceva in afara de McDonalds...KFC nu stiam....dar sincer sa va spun nu prea mai mananc asa de des..nu mai exista pofta aceea....vb lui Nerissa....fructele sunt cele mai bune..si bineinteles a nu se omite carnea.....
Sus In jos
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeLun Mai 26, 2008 1:46 pm

mc`?? kfc?? auzi esti putin gasut? putin asa doar..... tongue Rolling Eyes
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 9:02 pm

pt cei ce nu au timp este bun un mc....sau pt cei care saracii pana invata sa gateasca au de tras sa traiasca, asa cum faceam noi in practica nu angel? Laughing Laughing Laughing
oricum de la un timp mananc f multe fructe, nu paine, in rest mai orice dar f putin ca e cald si nu am pofta... stiti intrebarea aia: mananci ca sa traiesti sau traiesti ca sa mananci? ei bine eu mananc ca sa traiesc! daca stomacul nu mi-ar cere nu as manca!
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeJoi Mai 29, 2008 12:39 am

ca mai pacatuiesti si mai mananci de la mec asa intr-o vacanta e ceva dar sa mananci numai de la mec desi ai papa bun si sanatos acasica... neeeeeeeeeeee lol!
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 12:32 pm

ooo da!!! pai mai pap cand sunt in deplasare de exemplu...a se intelege practica din vara Laughing in rest...uite azi am zis sa manac precum toti din casa de post ca sa nu isc discutii si pt ca e sanatos...am dreptate?! Razz
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:22 pm

sanatos?? lol! pai depinde ca asa sa ti un post mare cum e cel al pastelui si sa mananci tot postul numai cartofi,varza si fasole lol! mai ales fasole nu e prea sanatos... a am uitat orezul lol! ala te umfla cum nici in cele mai frumoase vise nu vezi lol! da stiu ca exista varianta cu legume fierte,fructe multe,salate de cruditati...dar sa fim seriosi cred ca nici un om in toata firea care se considera "crestin"trecem peste injuraturile si alte pacate(ei cred ca post e suficient sa mananci de post nu si alte lucruri) ar manca salate de cruditati.... si mere lol! mai ales ca mai bine prinde la tara acest post , bine precizez ca am facut referire la general nu la ce papi tu de post... ca la ce gateste mama ta nu as avea nik impotriva sa tin post yummy yummy ,cred ca o sa te vizitez mai des Rolling Eyes lol!
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 2:17 pm

te primesc cu placere dar sa nu papi tot! Laughing
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 2:57 pm

hmmm sa nu pap tot?? tu vrei sa ma bati de asta imi dai sfaturi de genul Rolling Eyes ca de cate ori am papat cu tine mai pus sa pap tot cum facea mami cand aveam cinci ani tongue si pe langa imi dadeai si din portia ta lol! tu vrei sa ma fac cat o fulga lol! Razz Razz te pupic
Sus In jos
Continut sponsorizat





MANCAREA PREFERATA Empty
MesajSubiect: Re: MANCAREA PREFERATA   MANCAREA PREFERATA Icon_minitime

Sus In jos
 
MANCAREA PREFERATA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Matrix Dragon :: DIVERSE :: OPEN TALK-
Mergi direct la: