Matrix Dragon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Matrix Dragon

ORDINUL DRAGONULUI
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Frica si/sau horror...

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

Frica si/sau horror... Empty
MesajSubiect: Frica si/sau horror...   Frica si/sau horror... Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 8:19 pm

Ei bine mie de exemplu imi e frica de propriul eu. iar horror pt mine inseamna sa trec prin pasajul de la metroul din Piata Unirii, intre magistrale, la ore de varf...cine e din bucuresti cred ca imi da dreptate....
Pt voi ce inseamna fiecare?!
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Frica si/sau horror... Empty
MesajSubiect: Re: Frica si/sau horror...   Frica si/sau horror... Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 10:07 pm

frica imi e de serpi,tigani si biciclete lol! iar groaza imi e sa iau viata in piept Sad mie groaza ca voi intalni prea multe piedici... Crying or Very sad dar sper sa trec peste si sa fie totul ok,sa am curajul sa fac accest pas cat mai repede Like a Star @ heaven
Sus In jos
sorinrg
DRAGONI
DRAGONI
sorinrg


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 38
Data de inscriere : 07/04/2008

Frica si/sau horror... Empty
MesajSubiect: Re: Frica si/sau horror...   Frica si/sau horror... Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 11:23 pm

Imi este frica de cei de langa mine si de fantome ! Si imi este groaza ca mai am mult de trait in aceasta tara si in aceasta lume.


Ultima editare efectuata de catre sorinrg in Lun Apr 28, 2008 4:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

Frica si/sau horror... Empty
MesajSubiect: Re: Frica si/sau horror...   Frica si/sau horror... Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 8:58 pm

PAI CAM ORICE TEAMA SE POATE TEMPERA....ADICA DACA EU REUSESC SA TREC PRIN PASAJUL DE LA UNIRII, ATUNCI SI VOI INCERCATI SA FACETI CEVA IN PRIVINTA TEMERILOR VOASTRE.... Laughing
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Frica si/sau horror... Empty
MesajSubiect: Re: Frica si/sau horror...   Frica si/sau horror... Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 11:15 pm

eu incerc si sigur voi reusi intr-un final,sorin nu are de ales decat sa plece din tara lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Frica si/sau horror... Empty
MesajSubiect: Re: Frica si/sau horror...   Frica si/sau horror... Icon_minitime

Sus In jos
 
Frica si/sau horror...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» de rasul lumii sau horror?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Matrix Dragon :: DIVERSE :: OPEN TALK-
Mergi direct la: