Matrix Dragon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Matrix Dragon

ORDINUL DRAGONULUI
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Curentul Emo!!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

Curentul Emo!!! Empty
MesajSubiect: Curentul Emo!!!   Curentul Emo!!! Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 6:47 pm

Curentul Emo!!! Emo-boys-2

ei bine cred ca realizam cu totii ca acesta este un simplu curent. o moda....nu caracterizarea unui om depresiv!!! oameni depresivi sunt multi si exista peste tot nu trebuie sa faca neaparat parte dintr-un curent anume. emo o consider o moda a celor care asculta punk-rock si au vestimentatia ca atare. e ca si cum am spune ca daca esti rocker si maine te tunzi sau nu te mai imbraci in negru nu mai esti rocker....sau ca daca esti rocker trebuie sa fii agresiv.... Laughing Laughing Laughing cea mai mare prostie!!! teribilistii au ales sa fie agresivi si sa se imbrace doar in negru, insa asta nu inseamna ca esti un rocker adevarat. .. se spune ca muzica e cea care si-a lasat amprenta asupra creierelor micutilor emo...la fel se spune si despre rockeri dar constientizam ca nu este asa...muzica o asculti pur si simplu, ii admiri sau nu mesajul...daca il si urmezi asta tine de psihicul fiecaruia (un psihic bolnav, parerea mea!!!)...
deci astept pareri....daca mai exista cineva pe acest site!!!
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Curentul Emo!!! Empty
MesajSubiect: Re: Curentul Emo!!!   Curentul Emo!!! Icon_minitimeLun Mai 26, 2008 1:43 pm

emo se vrea a fi mai mult o secta dar eu cred ca pur si simplu sunt niste copii batuti de soarta care probabil au avut o copilarie grea sau au simtit lipsa de iubire paterna si materna hmmm sunt niste copii teribilisti care vor doar sa atraga atentia si imbracandu-se asa atrag atentia deci pana la urma scopul este atins si cum majoritatea care se alatura unui astfel de grup aud cum ca trebuie sa fie emotivi si cu tente sinucigase pretind ca chiar detin asemenea stari.eu as gasi alte modalitati de a atrage atentia... in fine fiecare perioada,fiecare era cu moda si pretentiile ei,o sa treaca si moda asta cu emo lol!
Sus In jos
 
Curentul Emo!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Matrix Dragon :: DIVERSE :: OPEN TALK-
Mergi direct la: