Matrix Dragon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Matrix Dragon

ORDINUL DRAGONULUI
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prezentare...

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

Prezentare... Empty
MesajSubiect: Prezentare...   Prezentare... Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:19 pm

am avut ideea de a face acest colt de forum pt a va dedica gandurile voastre, dar si pt momentele de slabiciune sau cand chiar nu aveti ce face...
eu una imi astern gandurile pe hartie cand consider ca nu sunt sigura ca trebuie puse in aplicatie si apoi mai rectific, mai studiez ideile...
i hope you'll enjoy it! Wink
PS: l-am numit neintim deoarece pot toti sa vi-l citeasca...asa ca daca aveti ceva de ascuns...acest jurnal nu e indicat Razz
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Prezentare... Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare...   Prezentare... Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:25 pm

he he he... aici pot sa ma spovedesc... da... ma gandesc ca dau de gol si prietenii in felul asta lol! ce spuneti vreti sa ma spovedesc?
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

Prezentare... Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare...   Prezentare... Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:56 pm

din partea mea te poti spovedi..stii ca sunt nonconformista si oricum dau totul pe fata! Razz dar sa folosesti cenzura! Laughing scrie in regulile forumului!
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Prezentare... Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare...   Prezentare... Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:59 pm

ok am inteles bip si bip lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentare... Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare...   Prezentare... Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentare...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Matrix Dragon :: DIVERSE :: OPEN TALK :: JURNAL...NEINTIM :D-
Mergi direct la: