Matrix Dragon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Matrix Dragon

ORDINUL DRAGONULUI
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mon journal...

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

Mon journal... Empty
MesajSubiect: Mon journal...   Mon journal... Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:28 pm

Friday, 30 May, 2008
ei bine azi am inceput ziua cu multa treaba
Laughing dar am supravietuit:" cine se scoala de diminieata departe ajunge"...si am terminat... pot spune ca sunt bucuroasa, dar doar in anumite privinte de aceea am zis bucuroasa... fericirea nu va exista niciodata, pt ca niciodata un om nu e multumit pe toate planurile...iti merge bine pe o parte si rau pe alte 10...
maine am petrecere, sper, daca nu se strica ceva... dar planuri nu fac... totul imi iese mai bine spontan Smile ascult in clipa asta HIM si ma gandesc daca sa ii trimit lui sorin mesaj ca sa ii multumesc sau sa ii multumesc aici pt film lol! ei bine mersi! dar nu mi-a mers! Crying or Very sad Sad
de plictisit nu ma plictisesc asta nu mi s-a intamplat nici macar in cursurile la care multi dormeau sau se faceau ca sunt atenti...mereu gasesc ceva de facut! la cat de scurta e viata eu profit de fiece clipa Smile si in clipa de fata ar trebui sa continui cu tradusul pt licenta dar m-am gandit sa arunc un ochi pe aici Razz ...
sper sa nu va fie dor de mine! Laughing
revin mai tarziu! alien
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Mon journal... Empty
MesajSubiect: Re: Mon journal...   Mon journal... Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:32 pm

maine ai party a??? si maine seara si maine noapte... o tot ti in party-uri,si aziai invitati nu? Rolling Eyes bafta multa! si f bine ca profiti de fiecare clipa Very Happy ne vedem maine da pana maine e mult asa ca mai vb noi tongue pupic
Sus In jos
sorinrg
DRAGONI
DRAGONI
sorinrg


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 38
Data de inscriere : 07/04/2008

Mon journal... Empty
MesajSubiect: Re: Mon journal...   Mon journal... Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 10:17 am

Ma ridic din pat dimineata, ma spal , ma duc in masina. Ma ridic din masina alene ma duc in birou. Stau o ora linistita si dupa incepe colectionarea de neuroni si de oboseala. ajung acasa cad in pat si asta e viata mea. Vrea cineva sa o schimbe Laughing
Sus In jos
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Mon journal... Empty
MesajSubiect: Re: Mon journal...   Mon journal... Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 9:54 pm

tu ar trebui sa fi primul care sa vrea sa o schimbe... Wink
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

Mon journal... Empty
MesajSubiect: Re: Mon journal...   Mon journal... Icon_minitimeLun Iun 02, 2008 10:54 pm

mai comentati in jurnalul propriu nu in al meu Razz
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Mon journal... Empty
MesajSubiect: Re: Mon journal...   Mon journal... Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 12:22 pm

pai eu nu am comentat am propiul jurnal Wink tongue lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mon journal... Empty
MesajSubiect: Re: Mon journal...   Mon journal... Icon_minitime

Sus In jos
 
Mon journal...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Matrix Dragon :: DIVERSE :: OPEN TALK :: JURNAL...NEINTIM :D-
Mergi direct la: