Matrix Dragon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Matrix Dragon

ORDINUL DRAGONULUI
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 FOMATII PREFERATE

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 8:27 pm

AICI PUTETI POSTA FORMATIILE PREFERATE....
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 10:02 pm

am facut separat doua topicuri cu directia 5 si guns n`roses adica formatiile mele preferate Wink Laughing mai sunt multe alte formatii care imi plac dar astea sunt in principal
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 4:05 pm

sepultura,cannibal,slayer,pantera...dar si formatii ca judas manowar motorhead...
Sus In jos
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 5:33 pm

katatonia,motley crue,metallica,him,children of bodom,pantera,juda priest phoenix,cargo,iris,suie paparude etc etc... chiar si marlyn manson lol!
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 10:00 pm

pai am o lista lunga....dar ma rezum la CHILDREN OF BODOM, H.I.M., METALLICA, amon amarth, terasbetoni (trupa care a reprezentat finlanda la eurovision si nu a fost bagata in seama Evil or Very Mad ) , gorgoroth ( o veche iubire, amintire legata de cineva Very Happy ) , behemoth, breaking benjamin, nightwish, iced earth, def leppard, katatonia, iron maiden, manowar, hammerfall, helloween, steel dragon, 10 years, SUIE PAPARUDE Very Happy , dark lunacy, whitesnake, pink floyd, scorpions, w.a.s.p., alice cooper etc....muuuuuuuuult metal!!!!!
dar si muzica de genul: zz top, sinead o'conner, kenny g, richard marx, joe coker, etc
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeJoi Mai 29, 2008 12:52 am

oare de ce am senzatia ca aqm cuvintele mele ar fi de prisos????????? cred ca voi spune doar idem cu precizarea ca pe alocuri anumite formatii cu anumite melodii... bounce
Sus In jos
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeJoi Mai 29, 2008 12:53 am

a si trinity ai uitat sa spui ca iti place green day!!!!! lol! ( glumesc)
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:07 pm

hei tu! Razz am scris ca imi place breaking benjamin si e de ajuns! macar ei merita ascultati! inca nu m-am sinucis lol! poate imi comentezi legat de asta la topicul cu pricina...EMO Razz
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:29 pm

bey in gluma spune omul adevarul,vezi ca te sinucid eu legat de emo-izii astia,nu ti se potriveste curentul,faci parte din generatia veche nu mai ai 12 ani lol! deci lasai pe aia tineri sa isi taie venele ca la ei au timp sa le creasca la loc pana ajung la majorat lol!
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 2:00 pm

mda! thanks! tocmai m-ai facut baba! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 3:08 pm

lol! lol! lol! eu baba?? neeeeee dar pur si simplu nu faci parte din generatia copiilor trazniti,ci din generatia tinerilor in cautarea spiritului care ne indruma in aceasta viata scratch ma ce exprimare. miai adus aminte de profu` de octav lol! nu zicea el ca asteapta fetele de anul 1 ca noi suntem expirate?????????? lol! lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





FOMATII PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FOMATII PREFERATE   FOMATII PREFERATE Icon_minitime

Sus In jos
 
FOMATII PREFERATE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FILMELE PREFERATE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Matrix Dragon :: PASIUNI :: MUZICA-
Mergi direct la: