Matrix Dragon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Matrix Dragon

ORDINUL DRAGONULUI
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 FILMELE PREFERATE

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 8:28 pm

CE FILME V-AU PLACUT SAU VA PLAC SI V-AU MARCAT INTR-UN ANUME FEL?
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 12:06 am

mi-a placut seria american pie lol! si la fel seria harry potter Laughing .un film care ma impresionat si il consider deosebit este pe aripile vantului.de asemenea deosebit imi pare si love story.in rest imi plac filmele de comedie mai mult.daca imi mai amintesc revin cu completari. cheers
Sus In jos
sorinrg
DRAGONI
DRAGONI
sorinrg


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 38
Data de inscriere : 07/04/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 10:12 pm

Eu sunt foarte pasionat de parodii. Filmul preferat "Don't be a menace" si recunosc si de seria Harry Potter
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 10:18 pm

si mie harry potter mi-a placut si imi place. mai ales magia, frumusetea locurilor, fantasticul, nu ma dau in vamt dupa actor dar imi e simpatic... Very Happy
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 11:09 pm

atat de tare imi place harry potter incat am gasit o corespondenta.. o "aleea diagon" a bucurestiului cheers marpha aleea tongue
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeVin Apr 18, 2008 9:58 pm

ooooo da! si ne plimbam des pe ea...pe aleea diagon
alte filme ce imi plac....legea junglei de care am vorbit separat,tacerea mieilor si hannibal, seria corbul si serialul corbul, renegatul, nemuritorul, interviu cu un vampir, silent hill, dracula 2000, saw 2, mumia ambele serii, piratii din caraibe toate seriile, etc
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeVin Apr 18, 2008 10:10 pm

interviu cu un vampir si legendele toamnei mia placut si mie Laughing si piratii din caraibe nu se pune problema Cool de silent hill ce sa zic e foarte interesant dar finalul m-a bagat intr-o ceata mai mare decat cea in care eram la inceputul fimului... bine am inteles ideea finalului dar parca a ramas ceva nerezolvat,probabil asta a fost scopul sa transmita ideea de continuitate infinita Laughing
Sus In jos
FausT




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 06/05/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 11:49 pm

meet joe black (la masa cu moartea) a vazut careva?Very Happy
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 11:49 pm

oh yeah! imi place brad pitt Laughing
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitimeLun Mai 26, 2008 1:52 pm

je nu!!! Sad da las ca il vad.... Twisted Evil
Sus In jos
Continut sponsorizat





FILMELE PREFERATE Empty
MesajSubiect: Re: FILMELE PREFERATE   FILMELE PREFERATE Icon_minitime

Sus In jos
 
FILMELE PREFERATE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FOMATII PREFERATE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Matrix Dragon :: PASIUNI :: FILME-
Mergi direct la: