Matrix Dragon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Matrix Dragon

ORDINUL DRAGONULUI
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre mine!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
sorinrg
DRAGONI
DRAGONI
sorinrg


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 38
Data de inscriere : 07/04/2008

Despre mine! Empty
MesajSubiect: Despre mine!   Despre mine! Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 9:37 pm

Am 22 de ani si sunt din Bucuresti. Sunt o persoana pasnica, foarte visatoare si fericit ca inca traiesc avand in vedere tara din care provenim.Pasionat de inventii, calatorii (in special descoperirea de ciudatenii ale naturii) si o alta pasiune de a avea explicati logige/fizice la tot ce este paranormal pe pamant. Religia mea este crestin ortodox si am ceva habar ca am lucrat la televiziunea ortodoxa a romaniei Razz ,
Sus In jos
Raven
Admin
Admin
Raven


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/03/2008

Despre mine! Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine!   Despre mine! Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 9:52 pm

foarte frumos ca te implici in religia ta sau ca te-ai implicat...bun venit din nou! (a se intelege pt ceilalti ca i-am urat bun venit in mesaj privat) ....si in rest ce pot spune...cam cu ce te ocupi acum, daca zici ca ai lucrat in televiziunea ortodoxa....?
Sus In jos
http://matrixdragon.heavenforum.com
Angel of Death
Moderator Dragon
Moderator Dragon
Angel of Death


Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 21/03/2008

Despre mine! Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine!   Despre mine! Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 8:44 pm

te pasioneaza calatoriile? pai cam rar calatoresti daca intradevar e pasiune... Smile si cred ca vei gasi anumite raspunsuri aici si daca nu te putem ajuta sa le gasesti tongue Like a Star @ heaven
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre mine! Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine!   Despre mine! Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre mine!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» despre religii
» ADEVARUL DESPRE GELOZIE
» Despre Rugby-ul Romanesc !
» Despre Albert Einstein

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Matrix Dragon :: MEMBRII :: O PRIMA PREZENTARE-
Mergi direct la: